: ruční práce pro laboratoř

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Hledáte práci v lokalitě Dubné nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DULAB, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 29. 9. 2021 na Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Firma Dulab přijme brigádníka/ici, vhodné pro studenty, ženy na mateřské a důchodce. Práci možné vykonávat z domova nebo v sídle firmy (v Dubném).
Bližší informace na telefonu.
Místo výkonu práce: DULAB s.r.o.
Dubné 159, Jihočeský kraj
373 84
Mzda: 100,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 29. 9. 2021
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 28. 11. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „: ruční práce pro laboratoř“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DULAB, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště České Budějovice.