Montážní pracovník výroby - elektro

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Hledáte práci v lokalitě Homole nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti STAVOKLIMA s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 2. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Náplň práce:

  • Montážní práce elektro, základní zapojování a kontrola ve výrobě clon a jednotek podle požadavků, specifikace nebo nákresu
  • Použíti drobného nářadí a nástrojů, dodržovaní bezpečnostních předpisu, pravidelná údržba nástrojů, udržování pořádku na svém pracovišti

Požadujeme:

  • Sou výhodou ve skupině oborů elektro výroba, elektrikář, elektromechanik/sš elektro nebo jiné technické (vzdělání není podstatné, důležitá je alespoň částečná znalost)
  • Samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, odpovědnost
  • Schopnost čtení základních jednoduchých technických a technologických výkresů pro výkon své práce
  • Ochota učit se novým věcem
  • Vyhláška 50/1978 sb., §6 nebo dostačující §5 (v případě obnovení pořízení na náklady společnosti)
  • Praxe na stejné nebo podobné pozici výhodou, zaučíme i absolventy po škole s chutí pracovat

Nabídka práce byla platná do 8. 9. 2019.

Místo výkonu práce: STAVOKLIMA s.r.o.
Budějovická 450
Homole, České Budějovice 370 01
Mzda: 25000 - 32000,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 8. 9. 2019

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Montážní pracovník výroby - elektro“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .