Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Srubec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Srubec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Srubec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/ka dodávky do 3,5 tuny

Zaměstnavatel ASSET FIRST spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Srubec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Manipulační pracovník/ice: vykládka a nakládka zboží

Zaměstnavatel ASSET FIRST spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Srubec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.