Mistr výroby

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Hledáte práci v lokalitě Benešov nad Černou nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ZEKO INVA s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 5. 2019 na Úřadu práce ČR - Český Krumlov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Výběrové řízení proběhne dne 16.5.2019 ve 12:30 h na Úřadu práce ČR, KoP Kaplice na adrese: Tržní 84, 382 41 Kaplice 1.
Mistr výroby - vzdělání vyučení. Vyhrazené pro osoby zdravotně znevýhodněné, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracoviště Benešov nad Černou. Znalost práce na PC, zkušenosti s vedením kolektivu. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 18.040,-- Kč hrubého, příspěvek na dopravu. Kontakt: Hammerlindlová Alena, tel.: 736 105 960 (v pracovní dny od 7:00 hod. - 13:00 hod.), e-mail: asistentka@zekoinva.cz.
Místo výkonu práce: ZEKO INVA s.r.o. - provozovna Benešov nad Černou
Benešov nad Černou 350, Český Krumlov
382 82
Mzda: 18040,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 16. 5. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 5. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Mistr výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ZEKO INVA s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Český Krumlov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Český Krumlov (za poslední 4 týdny).