Strážný

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Český Krumlov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti G4S Secure Solutions (CZ), a.s.. Nabídka byla vystavena dne 23. 7. 2019 na Úřadu práce ČR - Český Krumlov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Strážný - vzdělání základní. Vhodné i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Nástup ihned. Vstupní a vjezdová vrátnice, evidence vjezdu vozidel, evidence návštěv, obsluha bezpečnostních systémů PZTS, CCTV, EPS, obchůzková činnost. Mzda 14.740,-- Kč hrubého, stravné 60,--Kč. Kontakt: 724 793 669 Ing. Slavíková, ivana.slavikova@cz.g4s.com.
Ověřeno 22.7.2019
Místo výkonu práce: G4S Secure Solutions (CZ), a.s. - pracoviště Český Krumlov
Průmyslová 176
Český Krumlov, Český Krumlov 381 01
Mzda: 14740,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 8. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 8. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Strážný“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Český Krumlov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Český Krumlov (za poslední 4 týdny).