Kuchař/ka

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hledáte práci v lokalitě Frymburk nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Karel Kalvoda. Nabídka byla vystavena dne 21. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Český Krumlov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Kuchař/ka- vzdělání vyučení, turnusová směnnost - krátký/dlouhý týden, hrubá mzda 36.000,- Kč, strava a nápoje zdarma, znalost české kuchyně, samostatná práce, kontakt pan Kalvoda denně 9:00 - 20:00 hodin
Místo výkonu práce: Karel Kalvoda.
Frymburk 164, Český Krumlov
382 79
Mzda: 36000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 21. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kuchař/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Karel Kalvoda nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Český Krumlov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Český Krumlov.