Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Kaplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Kaplice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Kaplice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel/ka hry na kytaru

Zaměstnavatel Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2 hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Řidič/ka os. vozidla pro rozvoz drobných zásilek

Zaměstnavatel MARTEN servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600 - 13600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 5. 2021.