Řidič/ka os. vozidla pro rozvoz drobných zásilek

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Hledáte práci v lokalitě Kaplice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MARTEN servis s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 1. 5. 2021 na Kontaktní pracoviště Český Krumlov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Řidič/ka os. vozidla pro rozvoz drobných zásilek - pracoviště Kaplice ČS PEMA OIL u vjezdu do Penny marketu, vzdělání vyučen v oboru prodavač, zkrácený úvazek, pružná prac. doba, zaměstnání na dobu neurčitou, vhodné i pro OZP s max. 2. stupněm invalidity. Hrubá mzda od 12 600,--Kč do 13 600,--Kč.
Dobrá znalost místního regionu, ŘP sk. B, bezúhonost, čistý trestní rejsřík. Jde o rozvoz balíčků po regionu os. automobilem.
Kontakt: Ostrý Martin, tel.: 608 720 020, e-mail: martinostry@seznam.cz
Místo výkonu práce: MARTEN servis s.r.o. - Kaplice
Na Vyhlídce 0
Kaplice, Jihočeský kraj 382 41
Mzda: 12600 - 13600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 3. 5. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řidič/ka os. vozidla pro rozvoz drobných zásilek“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti MARTEN servis s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Český Krumlov.