Doručovatel na ranní roznášku novin

Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Hledáte práci v lokalitě Praha 10 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Mediaservis, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Český Krumlov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Doručovatel na ranní roznášku novin - vzdělání základní. Pracoviště okolí Českého Krumlova a Kaplicka. Dohoda o provedení práce, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Odměna od 2.000,-- - 4.000,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracovní doba pondělí - sobota od 5:30 hod. - 7:30 hod. Rádi Vám poskytneme bližší informace. Neváhejte nás kontaktovat. Kontakt: Fleischhackerová, tel.: 720 987 679, e-mail: katerina.fleischhackerovak@mediaservis.cz
Ověřeno: 25.8.2020
Místo výkonu práce: Mediaservis, s.r.o. - Českokrumlovsko
Průmyslová
Praha 10, Hlavní město Praha 102 00
Mzda: 2000 - 4000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 25. 8. 2020
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 31. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 17. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Doručovatel na ranní roznášku novin“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Mediaservis, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Český Krumlov.