Asistent/ka obchodního oddělení

Odborní asistenti v administrativě

Hledáte práci v lokalitě Velešín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti NAVEL, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 27. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Český Krumlov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Asistent/ka obchodního oddělení - vzdělání úplné střední všeobecné.Pracoviště Velešín, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda od 18 000,Kč do 20 000,-Kč hrubého. Vhodné i pro OZP s max. 2. stupněm invalidity.
Přijmeme asistenta ( -tku) obchodního oddělení. Středoškoleké vzdělání, práce na PC,komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka. Zpracování obchodních nabídek, komunikace se zákazníky, fakturace,administrace e-shopu apod. Vhodné i pro absolventy, možno i zkrácený úvazek.
Kontakt: -mail: renata.tomanova@navel.cz
Kdo nahlásil: Tomanová Renata Ing., tel.: 385 792 119, e-mail: renata.tomanova@centes.cz
Ověřeno: 22.5.2020
Místo výkonu práce: NAVEL, spol. s. r.o.
Nová 641
Velešín, Český Krumlov 382 32
Mzda: 18000 - 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Asistent/ka obchodního oddělení“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti NAVEL, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Český Krumlov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Český Krumlov.