Úřad práce Cheb

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Cheb. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Cheb:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Odborný/vrchní referent - poradce specialista v oddělení

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Odborný/vrchní referent - poradce specialista v oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah služební poměr a nabízená mzda je 19730,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: .
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Pokladníci

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20875 - 56875,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Odborný/vrchní referent - specialista dávek hmotné nouze v oddělení

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Odborný/vrchní referent - specialista dávek hmotné nouze v oddělení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah služební poměr a nabízená mzda je 19730,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: .
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Sociální pracovník - oddělení pnp a d

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Sociální pracovník - oddělení pnp a d" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21260,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Ing. Stanislav Kubát nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 24000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Odrava.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 6. 2022.

Návrháři (grafici) reklamní, komerční pracovníci

Zaměstnavatel EKVITA DKM, s.r.o. nabízí práci na pozici "Návrháři (grafici) reklamní, komerční pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2022.

Administrativní pracovníci skladové evidence

Zaměstnavatel EKVITA DKM, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovníci skladové evidence" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2022.

Pěstitelé smíšených plodin

Zaměstnavatel EKVITA DKM, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pěstitelé smíšených plodin" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Milíkov.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 6. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: .
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

Úklid výrobních prostor

Zaměstnavatel Abydos s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid výrobních prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hazlov.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 6. 2022.

Doplňovači zboží

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovači zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2022.

Řidiči - demontážní dělníci

Zaměstnavatel MARKETA - REMONE s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči - demontážní dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 118 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 5. 2022.