Úřad práce Cheb

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Cheb. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Cheb:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavači

Zaměstnavatel TRICO LINE TRADE s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Františkovy Lázně.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 5. 2022.

Recepční - noční vrátní

Zaměstnavatel MRAVENEC spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Recepční - noční vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10125,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2022.

Pracovníci ostrahy - psovodi

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - psovodi" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel SIMACEK HS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Mariánské Lázně.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Cukráři

Zaměstnavatel EKVITA DKM, s.r.o. nabízí práci na pozici "Cukráři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 4. 2022.

Pracovníci ostrahy

Zaměstnavatel SANY GUARD s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: .
Nabídka práce byla publikována dne 8. 4. 2022.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel EKVITA DKM, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 4. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel Miroslava Utikalová nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 21800 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hazlov.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 4. 2022.

Prodavači

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20875,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Projektanti stavební

Zaměstnavatel Ing.arch. Miroslav Míka nabízí práci na pozici "Projektanti stavební" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mariánské Lázně.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2022.

Pracovníci úklidu (uklízeči, pomocníci)

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu (uklízeči, pomocníci)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2022.

Vedoucí skladníci

Zaměstnavatel MRAVENEC spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2022.