Úřad práce Cheb

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Cheb. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Cheb:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/ce v rukodělné dílně

Zaměstnavatel MRAVENEC spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce v rukodělné dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 3800 - 16400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Dělník/ce na rukodělné dílně

Zaměstnavatel MRAVENEC spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce na rukodělné dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Operátor/ka cnc stroje pro sklářskou výrobu - zpracování plochého skla

Zaměstnavatel BEPOF, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka cnc stroje pro sklářskou výrobu - zpracování plochého skla" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16800 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Traktorista/ka - opravář/ka

Zaměstnavatel KSZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Traktorista/ka - opravář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Kostel.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Baliči na oddělení expedice

Zaměstnavatel Textil - Logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Baliči na oddělení expedice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Logistici

Zaměstnavatel Textil - Logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Logistici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Dělník/ce pro montáž a demontáž elektrických zařízení

Zaměstnavatel MARKETA - REMONE s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce pro montáž a demontáž elektrických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 91 - 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Recyklační dělníci

Zaměstnavatel Eco Effect s.r.o. nabízí práci na pozici "Recyklační dělníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Speciální pedagogové - tyflopedi

Zaměstnavatel Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Speciální pedagogové - tyflopedi" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 26020 - 33930,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karlovy Vary.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.