Bioanalytici - zdravotnická laboratoř

Specialisté v laboratorních metodách

Hledáte práci v lokalitě Cheb, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DIA-GON MP, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 16. 8. 2021 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Bioanalytici - zdravotnická laboratoř“ (vhodné pro OZP)

Jedná se o pozici "bioanalytici - zdravotnická laboratoř" !!! Místo výkonu práce: poliklinika Galenia, 26. dubna 9, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: od 20.000,- Kč (konkrétní výše dle dohody). Vhodné i pro osoby s menším zdravotním postižením. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: mikrobiologické pracoviště - bakteriologie aj. Požadujeme: znalost práce na PC, praxe vítána. Nabízíme: možnost ubytování (eventuálně byt). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat kdykoliv) anebo e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: DIA-GON MP, spol. s r.o. -001
26. dubna 2323 /9
Cheb, Karlovarský kraj 350 02
Mzda: 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 16. 8. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Bioanalytici - zdravotnická laboratoř“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DIA-GON MP, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Cheb. Nabídka práce „Bioanalytici - zdravotnická laboratoř“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.