Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Cheb, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RAUDO - výrobní družstvo invalidů. Nabídka byla vystavena dne 20. 10. 2021 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Kontrolor/ka dočasně práce neschopných“ (vhodné pro OZP)

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM S 1., 2. I 3. STUPNĚM INVALIDITY !!! Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Pracovní doba: 8:00-12:00 h x 14:00-18:00 h. Náplň práce: provádění fyzické kontroly dodržování léčebného režimu zaměstnanců v prvních 14-ti dnech pracovní neschopnosti, vyplnění výkazu o provedení kontroly a jejího výsledku. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B (vlastní vozidlo výhodou). Nabízíme: nástup do pracovního poměru je možný i dříve. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 13. 11. 2021.

Místo výkonu práce: RAUDO - výrobní družstvo invalidů -001
35002
Mzda: 8400,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 8. 9. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 13. 11. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kontrolor/ka dočasně práce neschopných“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RAUDO - výrobní družstvo invalidů nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Cheb. Nabídka práce „Kontrolor/ka dočasně práce neschopných“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.