Pomocní pracovníci ve výrobě - kontroloři

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Hledáte práci v lokalitě Cheb, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MRAVENEC spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 10. 8. 2021 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pomocní pracovníci ve výrobě - kontroloři“ (vhodné pro OZP)

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ) !!! Místo výkonu práce: Dragounská 39, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (do konce roku) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 30-35 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-14:30 h. Náplň práce: kontrola výrobků, pomoc zaměstnancům s výrobou a kvalitou, pomoc s výrobou. Nabízíme: možnost odměn. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (St 10:30-11:00 h).

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: MRAVENEC spol. s r.o. -002
Dragounská 2038 /39
Cheb, Karlovarský kraj 350 02
Mzda: 12500 - 14600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 10. 8. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocní pracovníci ve výrobě - kontroloři“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti MRAVENEC spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Cheb. Nabídka práce „Pomocní pracovníci ve výrobě - kontroloři“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.