Prodavači

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Hledáte práci v lokalitě Cheb, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BM ČESKO s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 28. 3. 2022 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Prodavači“ (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: prodejna Baumax, Evropská 175/32, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (3 roky) - poté možné prodloužení (převedení na dobu neurčitou). Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba 42,5 hod/týdně (12-ti hodinové směny jsou časté) a případné přesčasy dle potřeby jsou možné, otevírací doba 8:00-20:00 h včetně víkendů (docházka se plánuje na dohodnutí s pracovníky a dá se upravit dle potřeby). Náplň práce: fyzicky náročnější práce, starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů. Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání (vyučení a praxe v oboru není nutná, ale je velkou výhodou), samostatnost, spolehlivost, orientace na zákazníka, flexibilita (práce o víkendech), výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatná práce, možnost seberealizace, prémie, stravenky. Kontakt pro zájemce: e-mailem (zaslat životopis) - následná osobní schůzka proběhne v Karlových Varech, poté v Chebu.

Nabídka práce byla platná do 13. 4. 2022.

Místo výkonu práce: BM ČESKO s.r.o. -001
Evropská 175 /32
Cheb, Karlovarský kraj 350 02
Mzda: 20875,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 28. 3. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 13. 4. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 7. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Prodavači“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BM ČESKO s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Cheb. Nabídka práce „Prodavači“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.