Prodavači potravinářského zboží

Prodavači potravinářského zboží

Hledáte práci v lokalitě Cheb, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti EKVITA DKM, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 12. 8. 2021 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Prodavači potravinářského zboží“ (vhodné pro OZP)

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ) !!! Místo výkonu práce: Svobody 73/28, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 30 hod/týdně. Mzdové ohodnocení: 16.800,- Kč (při plném úvazku). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-13:00 h. Požadujeme: vyučení v potravinářském oboru, praxe výhodou. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: EKVITA DKM, s.r.o. -001
Svobody 73 /28
Cheb, Karlovarský kraj 350 02
Mzda: 16800,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 12. 8. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Prodavači potravinářského zboží“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti EKVITA DKM, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Cheb. Nabídka práce „Prodavači potravinářského zboží“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.