Prodavači

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Hledáte práci v lokalitě Františkovy Lázně, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti TRICO LINE TRADE s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 16. 5. 2022 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Prodavači“ (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: prodejna plavek v areálu Aquafora, 5. května 469/19, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (směny budou různé dle sezónnosti). Náplň práce: jedná se o prodej plavek, plážové módy, obuvi a sportovního oblečení. Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, praxe vítána, základní znalost NJ a znalost práce na PC nutná. Nabízíme: možnost bonusů a prémií v návaznosti na výsledky. Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní e-mailový kontakt (zaslat životopis) - poté bude domluvena osobní schůzka !!!

Nabídka práce byla platná do 7. 6. 2022.

Místo výkonu práce: TRICO LINE TRADE s.r.o. -002
Františkovy Lázně 469/19, Karlovarský kraj
351 01
Mzda: 20000 - 24000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 16. 5. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 7. 6. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 24. 5. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Prodavači“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti TRICO LINE TRADE s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Františkovy Lázně. Nabídka práce „Prodavači“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.