Řezači/operátoři řezací linky pro sklářskou výrobu - zpracování plochého skla

Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání

Hledáte práci v lokalitě Hranice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BEPOF, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 27. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Jedná se o pozici "řezači/operátoři linky pro sklářskou výrobu - zpracování plochého skla" !!! Místo výkonu práce: Zahradní 492, 351 24 Hranice u Aše. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení (po 3 letech možné převedení na dobu neurčitou). Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h a 14:00-22:00 h. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: řezání plochého skla, odlamování skla, obsluha strojního zařízení na řezání plochého skla, manipulace s výrobky. Požadujeme: v případě výkonu pozice pouze řezači skla postačuje základní vzdělání, v případě výkonu pozice řezači/operátoři alespoň vyučení, dále spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost. Nabízíme: mimořádné prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 10:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Zahradní 492, 351 24 Hranice u Aše.

Nabídka práce byla platná do 10. 9. 2019.

Místo výkonu práce: BEPOF, spol. s r.o.
Zahradní 492
Hranice, Cheb 351 24
Mzda: 14740 - 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 26. 8. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 10. 9. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 8. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Řezači/operátoři řezací linky pro sklářskou výrobu - zpracování plochého skla“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BEPOF, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Cheb naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb (za poslední 4 týdny).

Pracovník/ce ochrany majetku a osob

Strojírny Cheb, a.s., Cheb, ÚP ČR - Cheb

Kuchař/ka

Aleš K a s t l, dřevovýroba, Cheb, ÚP ČR - Cheb

Pracovník/ce ostrahy majetku a osob

Strojírny Cheb, a.s., Cheb, ÚP ČR - Cheb

Skladník/ce

ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o., Teplá, ÚP ČR - Cheb