Programátoři automatizační techniky

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Hledáte práci v lokalitě Mariánské Lázně, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 13. 1. 2022 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Programátoři automatizační techniky“ (vhodné pro OZP)

Popis pracovní pozice programátor automatizační techniky:

  • Návrhy algoritmů řízení technologické linky na základě dodaných podkladů, tvorba programů pro řízení plc automatů pro technologické linky, tvorba vizualizace technologických linek, uvádění do provozu technologických linek u zákazníka (firma siempelkamp realizuje zakázky na všech kontinentech světa).

  • Jazykové znalosti: aj stupeň b1 (nebo maturitní zkouška), navíc znalost nj je výhodou
  • Znalosti v oboru elektrických pohonů, znalosti v oboru sítí tcp/ip, profinet, profibus
  • Znalosti v technice polovodičových měničů sew a siemens, pokročilé znalosti v oboru automatizační technika, programování v lad, základní znalost návrhu elektroinstalací nízkého napětí strojů a technologických zařízení, znalost práce s programem tia portal systému siemens je výhodou
  • Výše platu podle dosaženého vzdělání, odbornosti a praxe
  • Požadavky: samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti, znalost čtení technické dokumentace, schopnost týmové spolupráce

Místo výkonu práce: v jedné ze tří poboček dle vlastního výběru: kancelář Nerudova 312, Mariánské Lázně, kancelář Zahradní 362, Domažlice, kancelář Revoluční 56a, Plzeň.

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

přátelské pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat, stravenky a další benefity, pracovní smlouva na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, nástup možný ihned, místo výkonu práce v jedné ze tři poboček dle vlastního výběru.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 1. 2. 2022.

Místo výkonu práce: Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o.
Nerudova 312 /7
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj 353 01
Mzda: 35000 - 50000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 13. 1. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 1. 2. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 2. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Programátoři automatizační techniky“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Mariánské Lázně. Nabídka práce „Programátoři automatizační techniky“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.