Pěstitelé smíšených plodin

Pěstitelé smíšených plodin

Hledáte práci v lokalitě Milíkov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti EKVITA DKM, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 6. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Cheb. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Pěstitelé smíšených plodin“ (vhodné pro OZP)

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ) !!! Místo výkonu práce: Velká Šitboř 8, Milíkov. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 20-30 hod/týdně. Mzdové ohodnocení: 16.200,- Kč (při plném úvazku). Pracovní doba: 7:00-11:00 h (při úvazku 20 hod/týdně), 7:00-13:00 h (při úvazku 30 hod/týdně). Náplň práce: jedná se o drobné zahranické a úklidové práce. Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 22. 6. 2022.

Místo výkonu práce: EKVITA DKM, s.r.o. -003
Milíkov 8, Karlovarský kraj
350 02
Mzda: 16200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 6. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 22. 6. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 8. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pěstitelé smíšených plodin“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti EKVITA DKM, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Milíkov. Nabídka práce „Pěstitelé smíšených plodin“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Cheb.