Úřad práce Kontaktní pracoviště Chomutov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Chomutov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Chomutov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Zlatuše Vršatová nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Prodavač/prodavačka ve vinotéce

Zaměstnavatel VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka ve vinotéce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel HEROS servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel Zděna Přibylová nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jirkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

Zaměstnavatel LASSO cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/úklidová pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Dělník/dělnice

Zaměstnavatel Brambory - Němec s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Dělník/dělnice ve výrobě

Zaměstnavatel Köstler s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2021.

Svářeči

Zaměstnavatel Camfil CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Svářeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Poradce/poradkyně v telekomunikačních službách

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Poradce/poradkyně v telekomunikačních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Telefonista/- tka

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Telefonista/- tka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 19000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Specialisté po telefonu

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Specialisté po telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18500 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Telefonní asistent/ka

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 19000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.