Úřad práce Děčín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Děčín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Děčín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dispečer(ka) obsluha pco (pult centrální ochrany), pracovník ostrahy

Zaměstnavatel Z A S Děčín s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer(ka) obsluha pco (pult centrální ochrany), pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Řidič/ka vzv

Zaměstnavatel STIRPACK INVEST, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Kamenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Dělník/dělnice v chemické výrobě

Zaměstnavatel CHEMOTEX Děčín a.s. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice v chemické výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 17520 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Pracovník/pracovnice ostrahy

Zaměstnavatel INDUS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice - strážný/strážná

Zaměstnavatel NOKIKA s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice - strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel 1.SDZP družstvo nabízí práci na pozici "Mzdová/ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14700 - 19600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.

Programátor/ka

Zaměstnavatel Good Sailors, s r.o. nabízí práci na pozici "Programátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22100 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Strážný/á, vrátný/á (česká kamenice)

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/á (česká kamenice)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Česká Kamenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Strážný/á, vrátný/á (jílové)

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/á (jílové)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jílové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Strážný/strážná, vrátný/vrátná (boletice n. l.)

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná, vrátný/vrátná (boletice n. l.)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35.5 týdně) a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Recepční

Zaměstnavatel Hostel Děčín s. r. o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice - vrátný/á, informátor/ka

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice - vrátný/á, informátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 96.3 - 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2020.