Asistent/ka pedagoga (noční)

Asistenti pedagogů

Hledáte práci v lokalitě Děčín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko . Nabídka byla vystavena dne 15. 5. 2019 na Úřadu práce ČR - Děčín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: Děčín, Boletice n. L.

Požadované vzdělání: nižší střední vzdělání + kurz pro asistenty pedagoga
Další požadavky: trestní bezúhonost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost
Platové podmínky dle NV - 4.platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe. Příplatky za práci v noci, za So a Ne. Přípatky na rekreaci, podnikové stravování.
V případě plnění kvalifikačních požadavků je možné pracovní poměr prodloužit na dobu neurčitou. Výkon služby v nočních hodinách.

Kontaktní osoba: Zdeňka Vilímová, zašlete životopis na e-mail: z.vilimova@vuboletice.cz, osobní jednání na adrese: VÚ,DDŠ,SVP,ZŠ,SŠ a ŠJ, Vítězství 70, 407 11 Děčín XXXII
Místo výkonu práce: Výchovný ústav Děčín-Boletice n. L. - 01 (sídlo)
Vítězství 70
Děčín, Děčín 407 11
Mzda: 18000 - 25500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 13. 7. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 28. 5. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Asistent/ka pedagoga (noční)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Děčín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Děčín (za poslední 4 týdny).