Asistent/ka pedagoga (noční)

Asistenti pedagogů

Hledáte práci v lokalitě Děčín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko . Nabídka byla vystavena dne 15. 5. 2019 na Úřadu práce ČR - Děčín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: Děčín, Boletice n. L.

Požadované vzdělání: nižší střední vzdělání + kurz pro asistenty pedagoga
Další požadavky: trestní bezúhonost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost
Platové podmínky dle NV - 4.platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe. Příplatky za práci v noci, za So a Ne. Přípatky na rekreaci, podnikové stravování.
V případě plnění kvalifikačních požadavků je možné pracovní poměr prodloužit na dobu neurčitou. Výkon služby v nočních hodinách.

Kontaktní osoba: Zdeňka Vilímová, zašlete životopis na e-mail: z.vilimova@vuboletice.cz, osobní jednání na adrese: VÚ,DDŠ,SVP,ZŠ,SŠ a ŠJ, Vítězství 70, 407 11 Děčín XXXII

Nabídka práce byla platná do 13. 7. 2019.

Místo výkonu práce: Výchovný ústav Děčín-Boletice n. L. - 01 (sídlo)
Vítězství 70
Děčín, Děčín 407 11
Mzda: 18000 - 25500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 13. 7. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 28. 5. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Asistent/ka pedagoga (noční)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Děčín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Děčín.