Úřad práce Kontaktní pracoviště Domažlice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Domažlice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Domažlice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Samostatná/ý účetní

Zaměstnavatel Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Samostatná/ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel FM Textil s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horšovský Týn.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Ostraha - dohled na covid opatření v obchodním domě kaufland

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - dohled na covid opatření v obchodním domě kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 130 - 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Strážný/á, vrátný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Uklízeč/ka na odd. klinické biochemie

Zaměstnavatel Domažlická nemocnice, a.s. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka na odd. klinické biochemie" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 8700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Prodavač/ka ve farmářském obchodě

Zaměstnavatel Ing. Josef Johánek nabízí práci na pozici "Prodavač/ka ve farmářském obchodě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 119 - 119,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 10. 2021.

Laboratorní technik/-čka

Zaměstnavatel LINTECH, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Laboratorní technik/-čka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Konstruktér/-ka

Zaměstnavatel LINTECH, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Konstruktér/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 43000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu

Zaměstnavatel RESORBA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Prodej šperků ve stánku

Zaměstnavatel Petra Vavříková nabízí práci na pozici "Prodej šperků ve stánku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16900 - 19900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Montážní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel IvaB Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Pavel Bouřil nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.