Servisní technik/skladník

Technici elektronici

Hledáte práci v lokalitě Holýšov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ANATRA s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 5. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Domažlice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadavky: odborná způsobilost dle Vyhlášky 50, popř. možnost a ochota ji splnit, výuční list v oboru elektro, řidičský průkaz sk. B, pečlivost.
Pracovní poměr - částečný úvazek (10 - 20 hod/týdně)
Mzda 140 Kč + prémie.
Pracoviště Staňkov nebo Plzeň.

Nabídka práce byla platná do 26. 1. 2021.

Místo výkonu práce: ANATRA s.r.o. - pracoviště Staňkov
Holýšov 350, Plzeňský kraj
345 61
Mzda: 140,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 4. 1. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 26. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Servisní technik/skladník“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ANATRA s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Plzeňský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Domažlice.