Cnc soustružník-programátor- seřizovač

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Hledáte práci v lokalitě Horšovský Týn nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Kovo Mráz s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 6. 2021 na Kontaktní pracoviště Domažlice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadavky: čtení technických výkresů, znalost nástrojů a materiálů, samostatnost. Schopnost tvorby programů a technologie obrábění. V provozu stroje s řízením Fanuc. Odborné vzdělání může být nahrazeno praxí v oboru.
Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Kovo Mráz s.r.o. - provozovna
Nádražní 73
Horšovský Týn, Plzeňský kraj 346 01
Mzda: 25000 - 40000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 8. 6. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 8. 6. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Cnc soustružník-programátor- seřizovač“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Kovo Mráz s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Plzeňský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Domažlice.