Úřad práce Frýdek-Místek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Frýdek-Místek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Frýdek-Místek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky sežazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Manipulační dělníci ve výrobě - šicí dílně

Zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16280,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 9. 2019.

Operátoři oděvní výroby - normovači (vhodné i )

Zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 9. 2019.

Pomocník/ce v kuchyni (vhodné i )

Zaměstnavatel Spolek přátel Frýdku-Místku hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2019.

Realitní dohodci / obchodní makléři

Zaměstnavatel TEMATO SMART REAL s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 40000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2019.

Dělníci

Zaměstnavatel Handicap-chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 6675,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Horní Tošanovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 10. 2019.

Strážní

Zaměstnavatel Libor Pindur IBEX hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 88.1,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 9. 2019.

Strážní se psem

Zaměstnavatel Libor Pindur IBEX hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 88.1,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 9. 2019.

Kuchaři (, , ,

Zaměstnavatel Adria pizza s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2019.

Lektoři anglického jazyka pro děti (vhodné i )

Zaměstnavatel EVERMORE - jazyková škola s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 150,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 9. 2019.

Servisní technici - automechanici (vhodné i )

Zaměstnavatel CARMIPEX CONSULTING s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Paskov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2019.

Skladníci

Zaměstnavatel Marie Pěchová, DiS. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 6900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 9. 2019.

Učitelé odborných předmětů (kuchaři - číšníci)

Zaměstnavatel Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Fr hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28630 - 37330,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.