Úřad práce Frýdek-Místek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Frýdek-Místek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Frýdek-Místek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky sežazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Dělník-ce loupání brambor (, id)

Zaměstnavatel Kamil Kublák hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 72,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2016.

Servírka - číšník (i bez vyučení, i praxe, zaučí)

Zaměstnavatel Dagmar Molnárová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 60,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Raškovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2016.

Kuchař-ka

Zaměstnavatel Dagmar Molnárová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 80,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Raškovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2016.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel CENTR GROUP, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 10900 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nižní Lhoty.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 10. 2016.

Pomocník v domácnosti (20 hod./týden)

Zaměstnavatel III.dům, o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 7500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 10. 2016.

Pomocník v domácnosti (20 hod./týden)

Zaměstnavatel III.dům, o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 5000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Staré Město.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 10. 2016.

Uklízeč-ka (zkrácený úvazek)

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 6000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2016.

Uklízeč-ka

Zaměstnavatel Monika Hrtusová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 8 týdně) a nabízená mzda 59,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2016.

Administrativní pracovník/ce (pozice vyhrazená jen pro , id)

Zaměstnavatel Marie Pěchová, DiS. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 73,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2016.

Pomocník-ce v kuchyni //

Zaměstnavatel Spolek přátel Frýdku-Místku o.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 7350 - 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 10. 2016.