Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Fryčovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Fryčovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Fryčovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Balič/balička

Zaměstnavatel LPNH Capital s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Řidiči dodávkových vozů do 3,5 t

Zaměstnavatel Silvie Kubláková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Prodavači

Zaměstnavatel Kamil Kublák hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2021.

Expedienti

Zaměstnavatel Silvie Kubláková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fryčovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.