Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Frýdek-Místek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Frýdek-Místek. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Frýdek-Místek:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Strážní - detektivové prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Adas Security Group, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10860,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel Statutární město Frýdek-Místek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 38000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel VKUS - BUSTAN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 6500 - 9750,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8110,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.

Uklízeči/skladníci

Zaměstnavatel SNAJM s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Dělnící v loupárně

Zaměstnavatel Frýdecká bramborárna, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Telefonisté

Zaměstnavatel MR GIVEL s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Asistenti call centra

Zaměstnavatel Securing s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2021.

Programátoři php, kodéři

Zaměstnavatel Web & Media a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.