Operátoři telefonních panelů

Hledáte práci v lokalitě Frýdek-Místek nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Securing s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 20. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Frýdek-Místek. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

A11 z:20/2/2019 a:19/9/2019
První 3 měsíce práce na DPP, poté možnost práce na HPP - plný nebo zkrácený. Vhodné i pro absolventy škol, OZP (pracoviště není bezbariérové).
Náplň práce:
  • Telefonické kontaktování stávajících i potencionálních klientů, domlouvání obchodních schůzek do domácnosti, nejedná se o prodej.
Požadujeme:
  • Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci.
Nabízíme:
  • Odborné zaškolení a průběžné vzdělávání, základní mzda + odměny, prémie.
Kontakt viz výše.

Nabídka práce byla platná do 4. 10. 2019.

Místo výkonu práce: Securing s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Boženy Němcové 576
Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 738 01
Mzda: 88.1,-Kč / hodina
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 20 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 4. 10. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Operátoři telefonních panelů“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .