Pomocné síly v kuchyni

Pomocníci v kuchyni

Hledáte práci v lokalitě Frýdek-Místek nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Daniel Pavelec, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 3. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Frýdek-Místek. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

A16 z:22/7/2019 a:2/9/2019

Nabízíme:

  • Práci formou dohody mimo pracovní poměr na dpp s možností přechodu na pracovní smlouvu po zapracování
  • Práci vhodnou i jako přivýdělek pro důchodce, ozp, osoby na md a rd, studenty aj.

Náplň práce:

  • Pomocné práce při přípravě a výdeji jídel.

Rozvrh pracovní doby:

  • Pondělí až pátek 10-13:00 hod.

Požadujeme:

  • Zdravotní předpoklady pro výdej zdravotního průkazu.

Zaměstnanecké výhody:

  • Strava na pracoviště zdarma.
Dobrá dopravní dostupnost z Frýdku-Místku, pracoviště se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky.

Kontakt:

  • Osobně po předchozí tel. domluvě na adrese pracoviště: příborská 36, frýdek-místek, část zelinkovice.

Nabídka práce byla platná do 18. 9. 2019.

Místo výkonu práce: Daniel Pavelec, s.r.o., pracoviště
Příborská 36
Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 739 42
Mzda: 88,-Kč / hodina
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 15 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 18. 9. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Pomocné síly v kuchyni“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .