Šička oděvní konfekce (zamk)

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Hledáte práci v lokalitě Frýdek-Místek nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek. Nabídka byla vystavena dne 14. 1. 2020 na Kontaktní pracoviště Frýdek-Místek. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

A02 (od 30/1/2017 - souhlas se ZamK) a:23/1/2019
Možnost práce na zkrácený úvazek - odpovídající mzdové ohodnocení. Nutná praxe v šití na šicím stroji. Zájemci se mohou dostavit k praktickému testu vždy v pondělky nebo středy mezi 8 - 13 hodinou (mimo 10-11).
Kontakt - telefonicky, e-mailem, osobně - po předchozí domluvě.

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek
Svazarmovská 308
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj 738 01
Mzda: 14600 - 15000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 2. 2016
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Šička oděvní konfekce (zamk)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.