Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Frýdlant nad Ostravicí. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Frýdlant nad Ostravicí:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Provozní pracovníci

Zaměstnavatel wood season s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 3. 2021.

Strážní

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 3. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 3. 2021.

Uklizeč/ka

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 3. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Dobrý domov s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Pracovníci ostrahy v supermarketech

Zaměstnavatel Josef Adamek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Lektoři anglického jazyka pro děti

Zaměstnavatel EVERMORE - jazyková škola s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.