Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Krmelín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Krmelín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Krmelín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky sežazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Vedoucí směny v pekárně

Zaměstnavatel Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krmelín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Pekař-ka (zamk)

Zaměstnavatel Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14900 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krmelín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2019.

Prodavači v pekárně (vhodné i )

Zaměstnavatel Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Krmelín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 6. 2019.

Pomocní pekaři - pracovníci pekárny (vhodné i )

Zaměstnavatel Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krmelín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2019.

Obsluha v cukrárně, baristé (vhodné i )

Zaměstnavatel Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Krmelín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 1. 2019.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Julie Ernekerová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krmelín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 5. 2018.