Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Kladno

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Kladno. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Kladno:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Montér/montérka

Zaměstnavatel Univers Tech s.r.o. nabízí práci na pozici "Montér/montérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Řidič/řidička sk. b a e

Zaměstnavatel Univers Tech s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička sk. b a e" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 33000 - 38000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Telefonistka - polština - home office

Zaměstnavatel Medical Supplies s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonistka - polština - home office" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 24000 - 26000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Telefonista/ka - nákupčí - home office

Zaměstnavatel Medical Supplies s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonista/ka - nákupčí - home office" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2022.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel SECUD services s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Obsluha v zařízení rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Bufet.cz Praha s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha v zařízení rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110 - 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 16800 - 16800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel DMS Alfa a.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 14. 12. 2021.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel Váš praktik s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecní administrativní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Bezpečnostní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 29. 11. 2021.

Distributor/ka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor/ka reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 3800 - 7600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 8. 11. 2021.

Strážný - detektiv prodejny dm drogerie

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny dm drogerie" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110 - 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Kladno. Nabídka práce byla publikována dne 3. 11. 2021.