Úřad práce Hlučín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Hlučín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Hlučín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Švadlena

Zaměstnavatel NIRAK RELAX s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadlena" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100 - 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Obsluha prodejny s ochutnávkou

Zaměstnavatel Medoo Silesia s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha prodejny s ochutnávkou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900 - 9000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Šilheřovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Vedoucí domova pro osoby zdravotně postižené

Zaměstnavatel Fontána, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Vedoucí domova pro osoby zdravotně postižené" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 24300 - 35820,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Všeobecná sestra - vedoucí zdravotnického úseku

Zaměstnavatel Fontána, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Všeobecná sestra - vedoucí zdravotnického úseku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22800 - 34320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Ostraha prodejen

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejen" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2020.

Pomocná obsluha kavárny

Zaměstnavatel JM družstvo Wybranetz nabízí práci na pozici "Pomocná obsluha kavárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Markvartovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Provozní café

Zaměstnavatel JM družstvo Wybranetz nabízí práci na pozici "Provozní café" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Markvartovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pomocná síla na úklid

Zaměstnavatel Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie nabízí práci na pozici "Pomocná síla na úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 16 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Pomocný pracovník/ce výroby oděvů

Zaměstnavatel NIRAK RELAX s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník/ce výroby oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Řidič /ka - skladník/ce

Zaměstnavatel Jana Plačková nabízí práci na pozici "Řidič /ka - skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 14600 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.