Pomocný pracovník/ce výroby oděvů

Pomocní dělníci ve výrobě

Hledáte práci v lokalitě Hlučín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti NIRAK RELAX s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Hlučín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

JEDNÁ SE O CHRÁNĚNÉ PRACOVNÍ MÍSTO PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ.
Jedná se o pomocné zaměstnance při výrobě oděvů. Pomocné práce obsahují - stříhání, podlepování, žehlení. Napožadujeme vyučení v oboru. Zaměstnance zaučíme , stačí jen chuť naučit se.
Místo výkonu práce: NIRAK RELAX s.r.o.
Ostravská 92 /53
Hlučín, Opava 748 01
Mzda: 11000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 30 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 8. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocný pracovník/ce výroby oděvů“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti NIRAK RELAX s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Opava naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hlučín.