Provozní café

Číšníci a servírky

Hledáte práci v lokalitě Markvartovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti JM družstvo Wybranetz. Nabídka byla vystavena dne 14. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Hlučín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadujeme znalost práce na počítači-zejména office a internet, ŘP skupiny B výhodou, loajalitu, zodpovědnost, organizovanost, schopnost orientace v úkolech, plánování, vedení lidí, zkušenost z gastroprovozu výhodou, však není podmínkou
Náplň práce - vedení provozu Café a organizace a provozní zajištění akcí ve společenském sále, vedení týmu podřízených, plánování směn, rozdělování úkolů, vedení evidence, inventury, sledování stavu zásob, objednávání, doplňování, obsluha

Místo výkonu práce: JM družstvo Wybranetz
Šilheřovická 102
Markvartovice, Opava 747 14
Mzda: 10000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 6. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba (minimálně 20 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 28. 5. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Provozní café“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti JM družstvo Wybranetz nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Opava naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hlučín.

Pomocný kuchař/-ka

Fontána, příspěvková organizace, Hlučín, ÚP ČR - Hlučín

Zámečník

Moravskoslezské cukrovary, a.s., Opava, ÚP ČR - Opava

Sociální pracovník, pracovnice

Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace, Opava, ÚP ČR - Opava

Pracovník/-ce údržby textilií, dekorací a úklidu

JM družstvo Wybranetz, Markvartovice, ÚP ČR - Hlučín