Úřad práce Hodonín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Hodonín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Hodonín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka - odborný konzultant/ka

Zaměstnavatel Vinařský dům Kopeček s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - odborný konzultant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dubňany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Pracovník/ce na výdej obědů, úklid - zástup

Zaměstnavatel Šebesta, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na výdej obědů, úklid - zástup" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kyjov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel purewindows s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2020.

Metodik dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a vzdělávání dospělých

Zaměstnavatel Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzděl nabízí práci na pozici "Metodik dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a vzdělávání dospělých" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Pr manažer/ka, fundraising

Zaměstnavatel Diecézní charita Brno nabízí práci na pozici "Pr manažer/ka, fundraising" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 32000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel O.S.E. Security Consulting, s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Sanitář/ka v lékárně

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Sanitář/ka v lékárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Prodejce točené zmrzliny

Zaměstnavatel David Školoudík nabízí práci na pozici "Prodejce točené zmrzliny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Žarošice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Obsluha pojízdné vinotéky

Zaměstnavatel VÍNO SÝKORA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha pojízdné vinotéky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čejkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Dělník/ce do výroby

Zaměstnavatel Petr Brázda nabízí práci na pozici "Dělník/ce do výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 4. 2020.

Pracovník/ce čištění interiéru aut

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce čištění interiéru aut" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.