Obchodní manažer/ka

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačn

Hledáte práci v lokalitě Hodonín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Air Technology s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 18. 7. 2019 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Pracoviště: Čajkovského 4235/47, 695 01 Hodonín, Purkyňova 649/127, 612 00 Brno. Co Váš čeká? Vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky, péče o zákazníky, komunikace, koordinace obchodní projektů, příprava zadání pro oddělení výroby, tvorba spolehlivých podkladů pro obchodní smlouvy a rozpočty, plnění stanoveného obchodního plánu, prezentace, tvorba nabídek, spoluúčast při tvorbě marketingových materiálů. Místo práce: Brno / Hodonín + služební cesty po celé ČR
Co byste měl/a splňovat? VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru s technickým zaměřením. Praxe obchodníka v technickém oboru, znalost práce s PC, MS Office - Word, Excel, Outlook, AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, řidičský průkaz skupiny B, organizační schopnosti, spolehlivost, odpovědnost. Na co se můžete těšit? Motivující finanční ohodnocení, lidský přístup k pracovní době (homeoffice, pružná pracovní doba), 2 dny sick days navíc, stravenky, příspěvky na sport a relaxaci, možnost vzdělávat se (školení dle potřeby), služební automobil, telefon a notebook.
Kontakt na tel. 774 017 139, na mail: kariera@airtechnology.cz, www.airtechnology.cz


Nabídka práce byla platná do 16. 9. 2019.

Místo výkonu práce: Air Technology s.r.o.
Čajkovského 4235 /47
Hodonín, Hodonín 695 01
Mzda: 50000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 16. 9. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 16. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Obchodní manažer/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Air Technology s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hodonín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.