Pomocný administrativní pracovník/ce v obchodě

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Hodonín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Luděk Šedý. Nabídka byla vystavena dne 26. 8. 2021 na Kontaktní pracoviště Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabízíme volné místo - jedná se o pozici POMOCNÉHO PRACOVNÍKA V OBCHODĚ. Náplní práce jsou z 90% pomocné administrativní práce. Nutná uživatelská znalost práce na PC - práce s MS OFFICE, OpenOffice, práce s obrázky a fotkami, logické myšlení, zodpovědnost a pečlivost. Náplň: jednoduchá obsluha eshopu - kopírování produktů, vepisování do tabulek, vkládání fotografií, úprava textu apod. Není nutná nějaká speciální znalost ani vzdělání, pouze lepší znalost práce na PC. Pracovní doba je 20h/týdně, v případě oboustranné spokojenosti v budoucnu možné zvýšení úvazku. Jsme chráněná dílna, tedy vhodné zejména pro ZTP/ČID. Nutná je ochota učit se novým věcem, flexibilita, logické myšlení a samostatnost. Vážní uchazeči, zašlete prosím životopis a motivační dopis výhradně na mail: ukapraaparmy@seznam.cz. Součástí pohovoru bude test Vašich dovedností na PC. Nechoďte na prodejnu bez předchozí domluvy. Ozveme se jen vybraným uchazečům. Flexibilní pracovní doba, možnost zkráceného úvazku.
Zasláním životopisu souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.

Místo výkonu práce: Luděk Šedý - Hodonín
Wilsonova 3991 /20
Hodonín, Jihomoravský kraj 695 01
Mzda: 8400 - 12000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 9. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 25. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 30. 8. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocný administrativní pracovník/ce v obchodě“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Luděk Šedý nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihomoravský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Hodonín.

Švadlena, střihač/ka

David Bačík, Strážnice, Kontaktní pracoviště Hodonín

Uklízeč/ka v domácnosti

CLEAN4U s.r.o., Věteřov, Kontaktní pracoviště Hodonín

Školní psycholog

Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace, Veselí nad Moravou, Kontaktní pracoviště Hodonín

Pracovník/ce na výdej obědů ve školní jídelně

Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace, Veselí nad Moravou, Kontaktní pracoviště Hodonín