Pracovník/ce na výdej obědů, úklid - zástup

Ostatní pomocní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Kyjov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Šebesta, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 26. 3. 2020 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Svatoborská 591/87, 697 01 Kyjov. Zástup při výdeji obědů - zástup a výpomoc po dobu nemoci a dovolených, úklid jídelny. Kontakt na mail: zobalova@sebesta.cz

Nabídka práce byla platná do 23. 5. 2020.

Místo výkonu práce: Šebesta, spol.s r.o. - provozovna Kyjov
Svatoborská 591 /87
Kyjov, Hodonín 697 01
Mzda: 90,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 24. 3. 2020
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 20 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 23. 5. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 26. 3. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/ce na výdej obědů, úklid - zástup“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Šebesta, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hodonín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.