Pomocná síla v prádelně

Ostatní pomocní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Strážnice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Prádelny Škodák, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 10. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Úprkova 1895, 696 62 Strážnice. Fyzicky náročnější práce. Jedná se o chráněné pracovní místo. Hlaste se i zájemci s ČID. Životopisy posílejte na email: pradelna@skodak.com nebo volejte paní Nekardové Tel. 606064020

Nabídka práce byla platná do 8. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Prádelny Škodák, s.r.o.
Úprkova 1895
Strážnice, Hodonín 696 62
Mzda: 16700,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 9. 9. 2019
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 35 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 8. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocná síla v prádelně“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Prádelny Škodák, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hodonín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín.