Pracovník/ce do prádelny

Pracovníci pro ruční praní a žehlení

Hledáte práci v lokalitě Strážnice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Prádelny Škodák, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 21. 3. 2018 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Pracoviště: Úprkova 1895, 696 62 Strážnice. Jedná se o chráněné pracovní místo. Vhodné pro ČID. Životopisy zasílejte na mail: pradelna@skodak.com nebo volejte paní Nekardové 606 064 020 v pondělí-pátek od 7:00 do 14:00 hod.

Nabídka práce byla platná do 19. 5. 2018.

Místo výkonu práce: Prádelny Škodák, s.r.o.
Úprkova 1895
Strážnice, Hodonín 696 62
Mzda: 13000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz (minimálně 35 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 19. 5. 2018
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 19. 5. 2018

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Pracovník/ce do prádelny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Prádelny Škodák, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hodonín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín (za poslední 4 týdny).