Advokátní koncipient/ advokátní koncipientka nebo firemní právník

Advokátní koncipienti

Hledáte práci v lokalitě Veselí nad Moravou nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti JUDr. Rostislav Pukl. Nabídka byla vystavena dne 16. 4. 2019 na Úřadu práce ČR - Hodonín. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Pracoviště: Svatoplukova 519, 698 01 Veselí nad Moravou. VŠ v oboru Právo a právní věda, znalost práce na PC - MS Office, znalost práce se systémem ASPI, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost. Výhodou: řidičský průkaz sk. B. Stravenky, odměny.Životopisy zasílejte na e-mail: ak@judrpukl.cz

Nabídka práce byla platná do 14. 6. 2019.

Místo výkonu práce: JUDr. Rostislav Pukl
Svatoplukova 519
Veselí nad Moravou, Hodonín 698 01
Mzda: 17000 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 14. 6. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 14. 6. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Advokátní koncipient/ advokátní koncipientka nebo firemní právník“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti JUDr. Rostislav Pukl nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hodonín naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hodonín (za poslední 4 týdny).