Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Hradec Králové

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Hradec Králové. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Hradec Králové:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/-á, obsluha kamerového systému

Zaměstnavatel APEurope s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2019.

It technik/-čka pro podporu podnikových procesů

Zaměstnavatel C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 1. 2019.

Vykonavatel/-ka exekutora

Zaměstnavatel JUDr. Ing. Martin Štika - soudní exekutor hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 1. 2019.

Asistent/-ka

Zaměstnavatel Opičák s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 1. 2019.

Referent/-ka evidence nájmů a zálohových plateb

Zaměstnavatel Stavební bytové družstvo Hradec Králové hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 12. 2018.