Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Hradec Králové

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Hradec Králové. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Hradec Králové:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Všeobecný / všeobecná účetní

Zaměstnavatel L O P O společnost s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2020.

Pracovník / pracovnice propagačního podniku

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 140 - 200,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Domovník / domovnice vysokoškolských kolejí uhk

Zaměstnavatel Univerzita Hradec Králové hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Správce / správkyně serverových a síťových technologií

Zaměstnavatel Univerzita Hradec Králové hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Technicko - administrativní pracovník v propagaci

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Strážný/ strážná

Zaměstnavatel PCO VIDOCQ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Administrativní pracovník / pracovnice

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 100 - 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovník, pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 80 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Vedoucí kanceláře

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 140,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Výstupní kotrola-čištění-kompletace

Zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 80 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Řidič / řidička sk. b

Zaměstnavatel Sociální družstvo Znojmo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Řidič / řidička zájezdové dopravy

Zaměstnavatel Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.